Moon o kobietach

5 maj 1996 Centrum szkoleniowe Belweder. tł z ang. Peter Kim

Z ang. moje

Droga prawdziwej miłości

"Aby mieć stosunki z twoim mężem musisz być w stanie małżeńskim. Kobiety, które odmawiają wzięcia ślubu zostaną skazane na śmierć. Gdybyś miał przeżyć, wszechświat wyeliminowałby cię. To jest prawda. Widzimy wyraźnie, że po nauczaniu Ojca czy znajdziemy prawdziwą kobietę w amerykańskim świeckim świecie? Nie! Czy jest tu choć jedna kobieta, która spełnia te kryteria? Czy kobieta o wąskich biodrach jest w stanie urodzić wiele dzieci? Czy może Amerykanki wolą wąskie biodra a nie szerokie? Bo to lepiej wygląda? Kobiety wolą mieć szczupłe ciało aniżeli dobrze rozwinięte. Jeśli kobieta ma wąskie biodra to powinna mieć i małe piersi. Zazwyczaj jest odwrotnie , gdy kobieta ma wąskie piersi to ma wówczas duży biust. To oznacza nierównowagę. Ostatecznie wszystko co doprowadza do zachwiania równowagi będzie wyeliminowane przez wszechświata (Universum)."

Moon często wypowiadał się na temat anatomii kobiety. Jego stosunek do kobiet był negatywny. Największą grzesznicą była oczywiście Ewa, która nie dość że zgrzeszyła z szatanem to nakłoniła Adama do współżycia, w wyniku którego na świat przyszły grzeszne dzieci. W swoich przemówieniach wygłaszał różne  bzdury dyskredytujące i poniżające kobietę. Uważał, że na przykład kobieta nie może skorzystać z toalety przed mężem a jeśli już musi to powinna to zrobić przy nim a potem posprzątać po sobie. Oczywiście mąż nie powinien jej w tym pomagać.

Moon o modlitwie. 22 czerwiec 1988 r. (tł, na ang. Bo Hi Pak) z ang. moje

” Po pierwsze, przyzwyczailiście się, że podstawowy wzór waszego życia w wierze to fakt, że nie musicie modlić się wiele, ponieważ wszystko co czynicie jest modlitwą. Modlicie się, Bóg wnet odpowiada. Wówczas macie pewność, że to co czynicie jest zgodne z wolą Bożą i z Wszechświatem. Módlcie się wówczas gdy upadacie. Módlcie się o siłę.

W waszym przypadku powiedzcie mi , ja wiem o modlitwie o wiele więcej niż wy, ponieważ ja potrafię się modlić a wy po prostu podążajcie za mną. Za tym co mówię. Taka postawa i działanie jest rozsądniejsza niż wasza indywidualna modlitwa”

(tł, z ang. Bo Hi Pak, tł. z ang. moje)

Kain i Abel (Tł. moje)

"Wyobraźcie sobie, że przyprowadzacie własnych krewnych na bankiet w kościele domowym. Jak sądzicie, co się stanie? Czy ich postawa na pewno się zmieni. Ty i członkowie kościoła będą im służyć z całym oddaniem, czy sądzisz że to coś zmieni? Biblia mówi wiele razy, że Twój największy wróg czai się we własnej rodzinie. Nie musisz szukać w Biblii, sam na pewno doświadczyłeś tego. Odnosząc sukcesy w kościele domowym musisz walczyć ze swoim najgorszym wrogiem. Jeżeli odnosisz sukces w kościele domowym sprawiając,  że jego członkowie są jednością, nie sądź, że wszyscy członkowie kościoła domowego pomogą ci w sprawach twojej rodziny.

Nie musisz nic robić, by być świadkiem swojej rodziny; jeśli wprowadzając ją do domowego kościoła automatycznie staną się oni członkami Domowego Kościoła. Byłoby to normalne. Tak by się stało gdyby Kain i Abel te dwa światy żyły ze sobą w harmonii.   To jest to, co pokazuje nam Zasada. Jeśli to nie działa, to nie ma sensu.

Odnawiając Kaina i Abla, odnawiasz całą rodzinę Adama. Dlaczego pracujemy tak ciężko jako "Abel" aby odnowić Kaina.Możemy odnowić naszych rodziców zanim. Abel chce odnowić Kaina a następnie z pozycji starszego brata odnowi rodziców

Zmierzamy do wieczystej ojczysty Boga i Prawdziwych Rodziców, nie możemy tam jednak wrócić bez odnowy Kaina , starszego brata. Bez Kaina nie masz towarzysza, który by z tobą wszedł do królestwa. Nawet jeśli odnowisz swoje relacje w kościele , Kain który pozostaje na zewnątrz, może wciągnąć Cię z powrotem do świata zła.  Może cię zniszczyć, dlatego to nim musisz się zająć w pierwszej kolejności. Musisz odnieść sukces w kościele  domowym  Kaina. Dlatego musisz założyć kościół domowy w sowim rodzinnym mieście i przyprowadzić swoją rodzinę do tego domu.  Twoi właśni rodzice i rodzeństwo powinno ci się kłaniać i uznać cię za świętego

Jełśi jesteś adorowany przez ludzi z kościoła domowego, twoi rodzice powiedzą "Mnie nie kochasz w ogóle, jak możesz kochać tych wszystkich ludzi? Nic z tego nie masz" Albo mogą powiedzieć "Mój synu , jesteś wspaniały, nie wiedzieliśmy, że jesteś taki święty"

Weetnesing

(tł. moje)

Powinieneś przygotować swoje serce do witnessingu , powinieneś być tak mocny emocjonalnie, aby wręcz magnetycznie przyciągać umysły wszystkich ludzi

Witnessing jest jak tworzenie swojego drugiego ja. To nie jest trudne, jeśli poświęcić mu wiele serca jak okazuje matka swojemu nowo narodzonemu dziecku gdy go chroni i karmi.

Czy kiedykolwiek słyszałeś jęki i płacz wielu ludzi uwięzionych w grobie Szatana? I czy kiedykolwiek czuliście słuszne oburzenie aby ich wyzwolić?

Po tym jak zostałeś posłany przez Boga, nie przysparzaj mu zmartwień swoją osobą lecz stań się osobą która powie „Potrafię szybko znaleźć się na miejscu” To jest chwała na ziemi.

Zawsze musisz być gotowym składać swoje ciało w ofierze na twoim obszarze witnessingu i sprowadzić do służby, tym którzy są godnymi zaproszenia nieba.

Teraz jest czas kiedy głośne wołanie o pomoc człowieka upadłego i ocalenie obiega niebo i ziemię. Jeśli nie słyszysz tego krzyku, twoje serce na to nie zareaguje.

Czuj wrażliwość do terenu, na którym świadczysz, tak wielką jakby twoje kości i ciało się w nim roztopiło. Gdy masz robić witnessing na tym terenie zacznij modlitwą „Ojcze , przepraszam, że taka niegodna osoba jak ja jest przez Ciebie posłana by mówić, nie chcę być egoistą ale chcę uważać siebie za żołnierza Boga, który ma od Niego wiadomość.

Wyniki witnessingu w 40 procentach zależą od współpracy ze światem duchowym, 30 procent to świadomość Boskiej Zasady, i 30 procent to praktyka.

W terenie , na którym  świadczysz, musisz mieć przekonanie że śmiało możesz wprowadzać na rynek konkurencję dla tych którzy są lojalni Bogu, poprzez zbieranie wszystkich wierzących , którzy tam mieszkają

Jeśli chcesz się wspiąć na wysokie drzewo, musisz zacząć od dołu, który jest zazwyczaj brudny i ubłocony. Podobnie, gdy chcesz przywrócić Bogu miasto lub miasteczko, musisz zacząć od rozwiązania najżałośniejszej sprawy w tym miejscu.

Ci, którzy pracują wiele dla Boga w tym od Boga darowanym czasie otrzymają wiele błogosławieństw od Niego. Tak jak szkolny sukces ciągnie się za człowiekiem przez całe życie, tak za Tobą błogosławieństwo Boże będzie się ciągnąć na wieki.

Obejmij wieku ludzi z różnych narodów, aby pewnego dnia oni poparli twoją działalność.. Uznaj to za konieczne.

Znajdź i wykształć trzech ludzi, z którymi możesz być w każdej sytuacji na śmierć i życie

Co jest ważne “ja sam”. Gdy udaje się w jakieś miejsce żeby świadczyć, idę jak żebrak czy jak mistrz? To jest pytanie. Musisz wiedzieć , że idziesz nie po to żeby ludzie się tobą opiekowali ale ty masz opiekować się ludźmi.

Nie zbijaj bąków.  Jeśli tak robisz nadejdzie czas gdy pożałujesz tego gorzko we łzach.

Nie mów, że czegoś uczynić nie potrafisz. Jeśli tak myślisz, wtedy nawet zmuszanie się do tego nic nie pomoże.

Nie istnieję. Z powodu grzechu jestem zgubiony, więc muszę schować samego siebie.  Idź z tym nastawieniem

Zanim będziesz ubolewać nad swoją niezdolnością do zyskania wyników w witnessingu , najpierw sprawdź czy twój umysł i ciało są zjednoczone a jeśli jesteś dzieckiem Boga przyniesiesz korzyść wszystkim ludziom

Aby położyć swój fundament, powinieneś użyć całego swojego szczerego wysiłku. Powinieneś: (1) Świadczyć o słowach Boga (2) dawać przykład przez twój charakter i czyny, (3) czynić takie więzi  między ludźmi, że oni będą chcieli opowiedzieć ci wszystko o sobie, (4) zostawiać im tyle samo niezapomnianych wspomnień życia w wierze ile to możliwie, (5) zmusić ich do pracowania tak mocno jako ty pracujesz dla nich, i, (6) robić z nich swoich przedstawicieli.

Błogosławione rodziny zawsze muszą być gotowe do działania. Jeśli rozkażę im przepłynąć przez Ocean Spokojny, oni muszą to zrobić, nawet jeśli mogą przez to zginąć.

Jak wiele łez wylałeś, żeby kochać i ratować ludzi? Bez prawdziwego poświęcenia naprawdę nie możesz dawać życia ludziom.

Gdy świadczysz zacznij od twoich krewnych i przyjaciół. Przed laty, doznałeś od nich wielu błogosławieństw, ale teraz to ty dajesz im błogosławieństwa. Dlatego oni nie sprzeciwią się nam.

Gdy komuś świadczysz, słuchać go dokładnie i rozmawiaj o wszystkim

Witnessing jest aktem zaszczepiania. Gdy świadczysz,  powinieneś mieć wspólne elementy z nim i powinieneś eliminować wszelkie możliwe konflikty. Gdy świadczysz on zapragnie wyjawić wam wszystkim  swoje sprawy  i tajemnice, o których nie rozmawia nawet z najbliższymi.

Nie czuj żalu, jeśli mimo całego twojego oddania nie masz wyników. Od tego momentu  praca dla Boga będzie posuwać się do przodu i będzie się rozwijać, twoja  praca może rozwijać się dopiero po dziesięciu albo nawet dwudziestu latach

Nawet gdy będziesz pracować w miejscu poza Kościołem, powinieneś mieć takie serce że możesz zanosić modły do Boga: \ "Pozwól mi powiększyć twój fundament tu na ziemi \"

Dopiero gdy masz takie serce, którego nie chcesz mieć. Twoi goście przychodzą do ciebie a ty chcesz oddać im wszystko co masz, może zdołasz być dobrym świadkiem,

Jeśli świadczysz ludziom, którzy mieli dobrych przodków, zalety tych przodków połączą się s tobą, mimo że twoi właśni przodkowie nie posiadali dużo zalet.

Nawet jeśli tylko my członkowie rodziny jesteśmy zapaleńcami, ten naród obróci się w naszym kierunku. Musimy przyglądać się tej ziemi jako naszej  własności, ci ludzie to nasze własne rodziny, i spełniać rolę Mojżesza dla tego narodu

Idąc spać, musisz módl się o by Bóg przebaczył ci, że już wcześniej mogłeś spełniać jego wolę przywracania ludzkości i służeniu jej..

Czy kiedykolwiek przekazałeś słowa Boga ryzykując swoje życie? Jeśli apelujesz do problemów, serca i chęci osoby, z którą rozmawiasz przez wyjawianie mu sytuacji Boga, on wzruszy się.

Świadcząc przez godzinę powinieneś modlić się przez trzy godziny. Przed odwiedzaniem osoby powinieneś ronić łzy. Bóg pracuje z tymi, którzy ronią łzy.

Dopiero gdy dbasz o twojego gościa tak głęboko że nie chcesz by poszedł do domu, nawet późno wieczorem, twoje świadczenie może powieść się. Jeśli będziesz chciał by poszedł do domu niedługo, to nie powiedzie się. Jeśli zechcesz dać mu wszystko on zostanie przyciągnięty do ciebie. Jeśli pomodlisz się za niego w nocy bez snu, on przyjdzie odwiedzić cię w nocy bez snu.

Świadcz swoim krewnym i przyjaciołom. Jeśli nie zrobisz tego teraz gdy jesteś na ziemi, nigdy nie zostaniesz uwolniony od bycia przez nich oskarżanym.

Przypuśćmy, że zostałeś duchowo ranny na linii frontu podczas świadczenia. Jeśli wtedy wycofasz się bez Bożego pozwolenia nigdy nie powrócisz do zdrowia. Powinieneś jeszcze wiele razy wyjechać na linię frontu i zgłaszać się na ochotnika tak wiele razy jak to możliwe.

Ci, którzy dołączyli do Kościoła Zjednoczeniowego i nigdy nie robili witnesingu  staną się niemymi w świecie duchowym.

Gdy ujarzmisz trzech ludzi, którzy sprzeciwiają się ci, reszta twojego życia jako tego który robi witneesing  stanie łatwa.

Bóg wysyła cię na witnessing, w ten sposób płacisz odszkodowanie. Robi to poza swoją łaską . Jeśli masz dobrych przodków wtedy szatan nie może zastąpić ci drogi. Jeśli szatan zastąpi ci drogę, on będzie musiał płacić odszkodowanie za ciebie. Stąd, nawet szatan pomaga ci.

Gdy ktoś awansuje na wyższe miejsce, musi znów zejść w dół. Jeśli on nie może tego    uczynić osobiście w takim razie on może schodzić do skromnej pozycji dzięki swoim duchowym dzieciom. (one mogą to robić za niego)

Po pierwsze witnessing, po drugie witnessing, po trzecie witnessing. :lol:

Nawet bydło może rozpoznać trującą trawę i może trzymać się z daleka od niej. Ono również czuje gdzie jest rzeźnia . O ile bardziej ludzie powinni umieć  rozróżnić miejsce życia od miejsca śmierci.

Gdy otwierasz  swoje serce przed kimś, kogo życzysz chronić i on nie odpowiada, wszystkie jego błogosławieństwa i zalety zostaną przeniesione na ciebie.

Jeśli nie będziesz robić witnessingu, twoja droga zostanie zablokowana.

Nie lekceważ ludzi. Jeśli potraktujesz swoich gości niedbale, twoja droga zostanie zablokowana.

Ten kto reaguje raczej na serce posłańca niż na swoje stanie się członkiem rodziny Bożej

Przekazywać innym wolę Bożą z twoim całym sercem aby oni mogą akceptować to ze swoim całym sercem.

Jeśłi zrugasz kogoś, módl się za niego. To jest droga, dzięki której  przejdziesz przez tą trudną sytuację

Zginiesz jeśli dasz coś innym mimo kpin. Musisz dać z łzami.

Gdy w swojej działalności przekazywania woli Bożej Woli musisz nocować pod gołym niebem, przykryć się tylko swoim płaszczem, mówi sobie\ "ach! Zostałem wspaniałym aktorem filmu. Kiedyś nadejdzie dzień gdy ludzie obejrzą ten film i będą płakać \ "

Błogosławione rodziny muszą koniecznie robić wetnessing w niedzielę.

Musisz świadczyć żeby pozyskać przynajmniej troje duchowych dzieci, w roku.

Robić biznes to warunek wetnessingu

Nie obchodź się surowo ze swoimi braćmi I siostrami aż do momentu gdy wychowasz troje duchowych dzieci. Jeśli wychowasz troje duchowych dzieci, będziecie zdolni być tacy jak w rodzinie

Jesteś szczęściarzem I powinieneś być wdzięcznym że masz duchowe dzieci w młodszym wieku, niż ja je miałem

W poleceniu dania życia duchowym dzieciom, musisz przygotować swoje własne dzieci na znoszenie trudów. W poleceniu dawania życia temu narodowi, KZ członkowie powinni doznawać trudów.

Zanim otworzysz Niebo, musisz przejść ceremonię , w której twoich troje duchowych dzieci ofiarują ci złoto, kadzidło i mirrę. To jest trudne bez obecności duchowych dzieci.

Twoje troje duchowe dzieci są warunkiem, który odpowiada trzem ofertom dla Boga. Bez trojga duchowych dzieci, nie zostaniesz przywrócony Bogu.

Musisz mieć co najmniej troje duchowych dzieci pobłogosławionych,  zanim dorośniesz do pozycji rodzicielstwa. To konieczne żebyś wychował najpierw troje duchowych dzieci.

Możesz kochać twoje własne dzieci dopiero po wychowaniu trojga duchowych dzieci.

Jeśli twoje duchowe dzieci w pełni służą twojemu własnemu dziecku gdy to będzie jeszcze w łonie matki, odszkodowanie w pełni zostanie zrealizowane i szatan w pełni zostanie odcięty od rodowodu twojej rodziny

Pierwotnie każda osoba powinna wychować troje duchowych dzieci przed poczęciem swoich własnych dzieci. Stąd pierwszy w pełni powinien służyć drugiemu podczas gdy drugi jest jeszcze w łonie. Tylko w taki oto sposób jego fizyczne dzieci wejdą do Królestwa Niebieskiego

Były trzy archanioły, które miały służyć Adamowi. Aby przywrócić tę pozycję, powinieneś wychować troje duchowych dzieci, które będą służyć twoim własnym dzieciom podczas gdy one są już w łonie matki. Stąd, twoje duchowe dzieci powinny być całkowicie ci posłuszne.

Twoich troje duchowych dzieci powinno (1) mieć serce, zdolne pójść na miejsce twojej śmierci za ciebie i (2) troszczyć się o  twoje fizyczne dzieci, które są w położeniu Abla , od czasu koncepcji do czasu małżeństwa. Dopiero wtedy twoja rodzina może być całkowicie wolna od bycia oskarżanym przez szatana

Dla Boga, troje duchowych dzieci oznacza w pionie Adam-Jezus-Pan Drugiego Przyjścia, a w poziomie Kain-Abel-Set, Shem-Ham-Jafet i Abraham-Issak-Jakub.

Nawet Jezus po stracie swoich trzech duchowych dzieci, upadł do pozycji upadłego Adama I był  strącony do świata szatana. W ten sposób był kuszony przez diabła

Doświadczając miłości duchowych dzieci kształcisz swoje własne dzieci

Największy dar dla Boga to znaleźć upadłe dzieci i zgłosić o tym Bogu.

Odnowa trojga duchowych dzieci oznacza: (1) duchowe przywrócenie trzech archaniołów, (2) absolutny warunek aby być w pozycji rodzica, i (3) absolutny warunek wychować twoje fizyczne dzieci do perfekcyjnej zwycięskiej pozycji.

Ci, którzy włączeni zostali się do KZ  później powinni wynagradzać zdradę tych  pierwszych członków, którzy odeszli z Kościoła.

Potrafisz dać swoim duchowym dzieciom najwyższe miejsce, które kiedykolwiek lubiłeś?

Pomimo że urodziłeś troje duchowych dzieci, musisz móc wychować ich jeden po drugim. W innym wypadku, nie będziesz móc oczekiwać jedności w swoim sercu.

Moon o "blessingu" (tł. moje)

"Dlaczego kobiety w Ruchu muszą mnie lubić, ponieważ muszą być mi posłuszne. Nawet jeśli nie chcą to muszą. Muszą być posłuszne wszystkim moim słowom. W takim razie mogę kobiecie kazać stać się osobą , która mnie polubi. W takim razie mogę sprawić, że poślubi albo i nie poślubi czarnego człowieka. (wyrażenie bardziej dosadne ale nie chcę tu nikogo obrażać, bo wbrew temu zbawicielowi ludzkości nie jestem rasistką)

 

 

 

 

© 2018 by rosemary

  • Facebook - Grey Circle
  • LinkedIn - Grey Circle
  • Google+ - Grey Circle
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now