List z zaświatów, który jest efektem "wojny na górze" rodziny Moona. Po śmierci Ruch zaczął się dzielić i zaczęły się tworzyć frakcje, stąd ten list jako głos jednej ze stron

 

Umiłowanie ojca nie oznacza nienawiści do matki.
Prawdziwy brat Hyo Jin. Wiadomość ze świata duchowego – luty 2016

Jest dobrze, że Hyung Jin Moon wypowiada się, ale niedobrze że wykorzystuje fundament stworzony przez Prawdziwego Ojca do atakowania prawdziwej matki. Atak na matkę jest atakiem na Ojca i jest powiązany z anty-opatrznościowym duchem. Bez prawdziwej Matki Hyung Jin jest zerem.
Hyung Jin jest kojarzony z ludźmi bez zasad, którzy nigdy nie poznali Chrystusa. Ulega słodkiej pułapce, Tzw kościół – sanktuarium jest pełen nieprawości. Nie jest to do końca wina Hyung Jina. Znalazł się pod wpływem wrogich sił reprezentowanych przez byłych i słabych współpracowników ojca. Uzywają słów Chrystusa i prawdziwego ojca aby tworzyć pozory prawdziwego szacunku i czci. Każdego tygodnia głoszą podłe przesłanie nienawiści ze swoich kazalnic i wykorzystując Internet.

Hyung Jin ma wolną wolę i rozum. Musi go używać. Nawet moje dzieci mogą mu w tym pomóc. Lecz to musi się zacząć od serca. Serce Ojca tęskni za kościołem-sanktuarium. Hyung Jin powierzchownie naśladuje Ojca. Są dowody na to, że zadaje się ze złymi duchami. Nienawiść, agresja, oszustwo. Uśmiechnięty tańczy w ramionach szatana. Szatan jednak nie dostanie go, Prawdziwy Ojciec czyni wiele aby ocalić rodzinę. Pracujemy wewnątrz Ruchu i wewnątrz grupy Hyung Jina. Będziecie zaskoczeni gdy powiem, że pracujecie również z Północną Koreą i byłymi członkami Ruchu,
Dla dobra nas wszystkich Hyung powinien zjednoczyć się z prawdziwą matką. Prawdziwa matka może kontynuować dzieło ale miejsce Hyunga jest przy niej. Pamiętajcie, że prawdziwy ojciec zobowiązał go w oficjalnym oświadczeniu , że członkowie Ruchu powinni podążać za prawdziwymi rodzicami a nie za prawdziwym dzieckiem.
Członkowie Ruchu powinni bronić prawdziwej matki. Zrób to dziś dla dobra rodziny. Zrób to głośno, nie bądź cicho. Nie bądź jak upadły anioł. Musisz wypełnić część swojej odpowiedzialności. Ja daje ci te słowa. Jeśli wy wszyscy będziecie mówić przeciw Hyung, przeciwko grupie która porwała jego duszę, wówczas czary ostatecznie prysną. Biada ludziom którzy sprowadzili go na manowce. Nawet Hyoung zawróci z tej drogi, ale najpierw czar musi prysnąć.
Chce pokoju z Hyung, wiele razy ojciec był atakowany, Hyung idzie teraz tą drogą. Różnica polega na tym, że Prawdziwy Ojciec nigdy nie oszukał swego serca. Choć wiele razy skradziono mu pieniądze i reputację. Ale on trzymał się swojej wiary, wierności i przebaczenia. Hyung Jin łamie te trzy zasady.
Wszyscy członkowie powinni podłączyć się do mnie o przewodnictwo i zrozumienie. Poprowadzę nasz Ruch przez ten koszmar tak jak zrobiłem to wobec komunistów w Berlinie. Uratuję was.
Twój brat w imieniu prawdziwego Ojca

Hyo Jin Moon

Po śmierci guru ruch podzielił się na kilka zwalczających się frakcji.

Z czasem na czoło wysunęły się dwie najważniejsze. Jedna to Sanctuary Church , której przewodzi Hyung Jin Moon a wspiera go Kook Jin z jego zamiłowaniem do broni palnej i interesów.

Sanctuary Church jest skrótem oznaczającym "Światowy Pokój i Zjednoczenie". Taki kaligraficzny napis widniał na zwoju przekazanym przez Moona synowi Hyung Jin Moonowi - następcy. Celem Sanctuary Church jest zachowanie i udostępnianie nauczania Moona czyli kontynuacja jego dzieła.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Druga to "prawdziwa matka" z Federacją Rodzin, której przewodzi Preston.

Na swego następcę, króla Moon wyznaczył najmłodszego syna Hyung'a, to on jest "prawowitym" następcą "tronu" królestwa.

Ponieważ jest również wariatem zaczął walkę z rodziną, Hak Ja Han nie chce oddać mu swojej władzy. Zatem zaczął z nią walczyć, wyzywa własną matkę od złodziejek i dziwek, i zapowiada jej egzekucję w swoich licznych wystąpieniach na sunday service. (niedzielnych nabożeństwach). Ponadto opodatkował swoich wiernych wyznawców na wypadek wojny. Uczy ich także jobsługi bronia i jak się jej używa. Zbudował też podobno bunkry dla swojej i Kooka rodziny... Totalny obłęd. Twierdzi, że żeby było lepiej musi być gorzej. No i rzecz jasna , że jego matkę owładnął demon i jest pod wpływem szatana. Uważa, że ukradła mu należne królestwo. Podobno ludzie muszą mu składać ślubowanie na wierność do końca jako wierni samurajowie. Niektóre kobiety są przeszkalane w używaniu noży itp. jak ninja.

Rodzina Moona

Hyun Jin Moon

stoi na czele Global Peace Foundation - jedna rodzina pod jednym Bogiem

http://www.globalpeace.org/

Young Jin (1978-1999)

28 października 21 letni Young wyskoczył z okna pokoju hotelowego w Reno popełniając tym samym samobójstwo.W Ruchu na różnych workshopach mówi się, że to siła diabła, siły ciemności wyrzuciły go z okna. Można sądzić, ze sam Moon nie mogąc pogodzić się z zakończeniem życia przez swego syna w taki sposób też w to uwierzył... Zawsze wszystko można w Ruchu zwalić na diabła. Inna sprawa, że prawdziwe wytłumaczenie nie wchodziło w grę, nie mieściło się w głowie...

Young Jin prawdopodobnie miał depresję. Młody Jin poślubił Hwa Jung, która prawdopodobnie uprawiała seks przed ślubem. Jeden z największych grzechów w Ruchu, ponadto ciągle związana była jakoś z tym człowiekiem. Tym samym splamiła Young Jin.Jak "ojciec", który wszystko widzi mógł do tego dopuścić??!!!

Heung Jin Moon  (1966-1983)

Urodził się w 1966 r.  Zginął w wypadku samochodowym w 1983 r. Wypadek miał miejsce w Hyde Parku w Nowym Jorku. Heung zginął ratując rzekomo  swoich dwóch współpasażerów. W Ruch jego śmierć traktowana jest jako ofiara i została uświęcona, a dzień 2 stycznia został ustanowiony na jego cześć Dniem Zwycięskiej Miłości. - "The Day of Victory of Love" Obecnie Heung Jin według wierzeń przebywa w niebie dzieląc z Chrystusem władzę : Moon ogłosił go naczelnym wodzem w niebie. Współpracuje z Jezusem w szczytnym celu zjednoczenia świata duchowego. Wyznawcy wierzą, że umierając uratował ojca, który był wówczas mocno zaangażowany w działalność antykomunistyczną. Przewodniczy w świecie duchowym tzw. wolnym uwolnionym przodkom,  ma moc czynić grzesznych zmarłych perfekcyjnie dobrymi duchami. Jest mężem  Hoon Sook (córka Bo Hi Paka)

Jego zdjęcia wiszą w samochodach członków Ruchu w celu ochrony przed złymi duchami. Bo Hi Pak uznał jego śmierć za ważniejsze wydarzenie od ukrzyżowania Chrystusa. Członkowie są wyzwani do łączności duchowej z nim, bądź nawet być pod jego kierownictwem! Może mówić przez ludzi. Po jego śmierci Moon ożenił go z córką Bo Hi Paka!

w 1987 roku przemówił przez mężczyznę z Zimbabwe , Chun Hwan Kwak udał się do Zimbabwe aby naocznie sprawdzić ten fakt. Uznał to za prawdę, syn Moona objawił się mu jako ucieleśnienie ducha Heung Jina. Czarny Heung Jin odwiedził "Prawdziwych Rodziców", którzy uznali go za wcielonego syna. Nie wszyscy członkowie kościoła w to uwierzyli. Jednak oficjalnie  kościół uznał prawdziwość "wcielenia".

Moon upoważnił czarnego Heung Jina do podróży po świecie i przekazał mu misję naprawczą Ruchu. tym samym miał spowiadac i dyscyplinowac członków Ruchu. Był w Europie, Japonii i Korei. Wszędzie zasłynął brutalnego traktowania ludzi, którzy według niego zgrzeszyli. Zarządzał bicie grzeszników , wyganiał z nich diabła, do tego stopnia że ludzie zaczęli się na  niego skarżyć. Spowiadał ludzi a później nauczał ich i bijąc wyganiał diabła. Spowiadał samego Bo Hi Paka (prawą rękę Moona) i też go pobił. w końcu Moon ogłosił że duch jego syna opuścił mężczyznę. W następstwie ten opuścił Ruch i założył własną sektę w Afryce...z sobą w roli mesjasza.

Świadectwo Damiana Andersona (tł. moje)

 

 

 

Nie chciałem czekać aż spotkam się ze światem duchowym, aby wyrobić sobie zdanie na temat Kleofasa. Na własne oczy zobaczyłem tego człowieka w Waszyngtonie w kościele jak postępuje z ludźmi. Uderzał ludzi głowami, bił brutalnie z użyciem kija baseballowego, zakuwał w kajdany.Zobaczyłem dość. Pierwszy do spowiedzi był Todd , jego żona miała urodzić lada dzień. Moja żona była w siódmym miesiącu ciąży i byliśmy następni do spowiedzi do nieokrzesanego dociekliwego rozmówcy. Zabrałem moją żonę z pokoju, przyszedł za nami. Zażądałem informacji co stało się z Toddem. Został gdzieś zamknięty na klucz. Powiedziałem, że chce wyjść z pokoju. Zostałem powalony na ziemię przez kilku ludzi i zabroniono mi wyjść. Chciałem uciec z kościoła ale nie byłem w stanie tego zrobić, drzwi zamknięto na klucz. Powiedziałem mu , żeby odczepił się od mojej żony bo pożałuje, spuszczę mu łomot, wybiję zęby itd. Powiedziałem mu, że jeśli to jest mój grzech to mogę to wyznać przed wszystkimi  w kościele. W końcu udało nam się wyjść, ponieważ żona Todda zaczęła rodzić i musiałem ją zawieść do szpitala, gdzie przedwcześnie urodziła córkę.

Zanim tam poszliśmy, pytaliśmy Denisa czy pogłoski o przemocy tego człowieka są prawdziwe, zaprzeczył. Potem z gniewem stanąłem z nim twarzą w twarz domagając się wyjaśnień. Jeśli podobne wydarzenia miałyby się powtórzyć zadzwoiłbym na policję komórką. Nie żałuję, wydałem moralną opinię. Fakt, że Pak został przez niego niemal zamordowany potwierdza, że mam rację.

Od tej pory jestem bardzo wyczulony na akty przemocy w naszym kościele , którą dopuszcza się w imieniu Boga.

 

Kleofas  słynął z brutalności. Już po opuszczeniu przez niego kościoła znaleziono wytłumaczenie dla tej sytuacji. Podobno prawdziwy Heung powiadał ze świata duchowego , że nie chce stosować siły. Pewnego dnia Heung Jin odwiedził swojego brata bliźniaka Kleofasa na ziemi po czym wrócił do świata duchowego. Jednak złe duchy przekonały Kleofasa że ciągle z nim jest. Kleofas ciągle w to wierzy ponieważ zły duch jest przekonujący. i dobrze imituje Heung Jina. Tym samym brat bliźniak został opętany! Kościół twierdzi , że tylko trzymając się boskiej zasady nie wpadnie się w sidła diabła.

Dzieci Moona

Z pierwszej żony Songil Choi

Sung Jin (1946) - Mężczyzna

Z drugiej żony Myung Hee Kim

Hee Jin (1954) - mężczyzna

Z Hak Ja Han (prawdziwa matka - True Mother)

Hak Ja Han : miała zaledwie 16 lat, gdy została drugą (legalną) żoną Moona (16 marzec 1960) Była pierwsza kobietą Moona, która się dała przez niego całkowicie zdominować i podporządkować. Ślub z Hak Ja Han został nazwany "Weselem Baranka", co miało wskazywać na Moona jako mesjasza. Od tego momentu wyznawcy nie powinni oddawać czci moonowi jako  "Mistrzowi" lecz traktować go jak  "Prawdziwego Ojca" a Hak Ja Han jako "Prawdziwą Matkę" i tak powstali "True Parents" - prawdziwi rodzice.

Wesele Baranka - ślub Moona

 

 

 . Ye Jin (rozwiodła się)

 Hyo Jin (rozwiódł się, powtórnie ożenił , nie żyje, zmarł na atak serca)

Jeden z głównych bohaterów książki "W cieniu Moona" napisanej przez jego "błogosławioną" żonę. Została jego żoną w wieku 15 lat! Według niej znęcał się nad nią psychicznie i fizycznie, nawet wtedy gdy była w ciąży. Muzyk, nagrał kilkanaście płyt. Narkoman i alkoholik.

 

 

 

In Jin (rozwód, powtórny ślub)

Heung Jin (zginął w 1984 r. w wypadku samochodowym w wieku 17 lat)

 Un Jin (rozwód, powtórny ślub)

 

Hyun Jin (Preston)

© 2018 by rosemary

  • Facebook - Grey Circle
  • LinkedIn - Grey Circle
  • Google+ - Grey Circle
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now