Tragedia sześciu Mary

filmik

 

Moon i kobiety

Wpis ten poświęcam byłym Świadkom Jehowy, bez których wsparcia nie ujrzałby światła dziennego.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

źródło zdjęcia : http://howwelldoyouknowyourmoon.tumblr.com/tagged/pikareum

Tytułem wstępu

Życie osobiste Moona jest o tyle skomplikowane , że co innego podaje się do uwierzenia jego wyznawcom a co innego stanowią fakty. Jednakże głęboko wierzę w to, że wyznawcy długo pozostający w sekcie o pewnych faktach jednak wiedzą ale je ukrywają. Oficjalnie mówiono mi , że Moon miał dwie żony, pierwsza żona nie rozumiała jego posłannictwa i dlatego się z nią rozstał. Nie wspominano o dzieciach. Nie pasowało by to do przecież do "nowej pięknej rodziny". Również liczba dzieci Moona może być niekompletna. Oczywiście stosował dwie miary, inną dla kobiet i ogólnie wyznawców a inną dla siebie. Wydaje się że prawda o kobietach Moona jest ciągle niekompletna, mało które zagadnienie w Ruchu jest tak zakłamane jak to. Jednak coś jednak wiadomo. Paradoksem jest , że Ruch który w dużej mierze werbuje ludzi na tzw "czystość" seksualną, z głowami pełnymi wizji idealnej miłości nie podszytej pożądaniem ma założyciela (guru) , który te wszystkie zasady z lubością łamał a nawet nadawał im sakralny charakter. Obłuda w czystej formie. Jako "prawdziwy ojciec" uchodził za ojca wszystkich członkiń!!! Z którymi później uprawiał seks... Uważał się za bezgrzeszną osobę, która wykorzenia grzech poprzez seks!! Obłędne myślenie.

Jego stosunek do kobiet

Kobiety w życiu Moona można podzielić na trzy grupy. Pierwsza to jego oficjalne  żony, druga kochanki a trzecia kobiety , które uprawiały z nim seks rytualny (pikareum). Właściwie nie wiadomo jak traktować te ostatnie, jako żony? Tajemnicza sprawa...Dlatego tytuł oficjalne żony jest trochę umowny, bo nie wiem czy wszystkie faktycznie były oficjalnie poślubione...

Oficjalne żony

Oficjalnie posiadał trzy żony. W roku 1945 ożenił się po raz pierwszy z  Sungil Choi.  Z tego związku rodzi mu się syn Sung Jin (1946).Oficjalny rozwód :1957. W 1973 syn ich ożenił się z Kim Dong-Sook, która z dużym prawdopodobieństwem była jego przyrodnią siostrą... jako, że Moon nazwał ją prawdziwym dzieckiem.

Drugą żoną była Kim Chong-Hwa.W tym czasie Moon został uwięziony (m, in. za bigamię).1948 r. Został skazany na 5 lat. Pani Kim również trafiła do więzienia.

Trzecią żoną była Kim Myung-hee  (1955) (sokrates) patrz niżej. Syn Moon Hee-jin , zginął później w wypadku kolejowym w Seulu. Kim była studentką Uniwersytetu w Seulu  Jako samotna kobieta wzięła udział w ceremonii aby przywrócić linię krwi i tym samym została jego trzecią żoną.

Czwarta żona pana Księżyca, pani Choi Won-pok, nazwano "Wielka Matka" wewnątrz Kościoła Zjednoczenia. Wstąpiła do UC w roku 1954. Była znana także jako "druga matka".

Z Hak Ja Han (prawdziwa matka - True Mother) miał 13 dzieci

 • Ye Jin - kobieta

 • Hyo Jin - mężczyzna

 • In Jin - kobieta

 • Heung Jin - mężczyzna

 • Un Jin - kobieta

 • Hyun Jin - mężczyzna

 • Kook Jin(Justin) - mężczyzna

 • Kwon Jin - kobieta

 • Sun Jin - kobieta

 • Young Jin - mężczyzna

 • Hyung Jin Mężczyzna, następca (twórca Sanctuary Church)

 • Yeon Jin- kobieta

 • Jeung Jin- kobieta

 

 

Seks rytualny (pikareum) 

Stosowany  w Ruchu od 1940 do roku 1962.Ceremonia ta oznacza zmianę linii krwi. Jako że bezgrzeszny mesjasz "zbawia" w ten sposób świat. W roku 1962 rytualny seks zastąpiła ceremonia świętego wina i ceremonia trzech dni. Obie związane z blessingiem (Patrz blessing).

 Wyznawca Moona  twierdzi, że w wieku 39 lat Moon uważał że świat się skończy gdy wybuchnie III wojna światowa, do jego 40 urodzin. Jeśli to nie nastąpi to może to  potrwać jeszcze z 6 lat. W tym czasie Moon powinien mieć stosunki jako Boski Ojciec z 210 kobietami, odpowiednio 70 dziewicami, 70 wdowami i 70 mężatkami (kłania się lubowanie się Moona w numerologii). Liczba ta powinna urosnąć do 144 000 (jako że te kobiety będą współżyć z następnymi osobami...). Ci ludzie będą ochronieni przed wojną.

Skandal na Uniwersytecie Ewha w Seulu. Część zwolenników Moona było studentkami tej uczelni, gdy oskarżano je o niemoralność. Postawiono im wówczas ultimatum, opuszczenie sekty albo opuszczenie uczelni. Ultimatum zostało to wówczas odebrane jako zamach na wolność wyznania i nawet było krytykowane w prasie. Wówczas to Moon został potępiony przez kościół prezbiteriański do którego należał jako heretyk.

Chong-Hwa Pak napisał w rozdziale 5 w książce "Tragedia Sześciu Marys "Moon współżył z 11 kobietami , które zaszły w ciąże i urodziły dzieci. Była to tzw "Uczta Baranka".

Prawdziwi Rodzice i żony mędrców. Sześć kobiet Moona reprezentowało sześciu mędrców : Mahometa, Sokratesa, Jezusa, Augustyna, Konfucjusza. Kobiety te zostały pożenione z tymi mędrcami w "świecie duchowym". I tak.

1: Lee Jong-ok (Mahomet)

2: Myung-hee Kim. (Sokrates)

3: Chung-soon Chang (Jezus)

4: kyong-Jun Lee ( Konfucjusz)

5: Hyun-shil Kang ( Augustyn)

6: Won-bok choi (Budda)

Poprzez stosunki z tymi kobietami, przez Moona, mędrcy również dostąpili zbawienia. Szamaństwo w czystej postaci, współpraca z liderami duchowymi.

Kochanki

Już będąc w związku z "prawdziwą matką" miał romans z Choi Soon-wha w wyniku którego urodził się Sam(uel) Park. (1966).

Dlaczego Moon uprawiał seks z mężatkami, które później uważał za żony (bigamia). Według Paka (Tragedia sześciu Mary) powodem była interpretacja Moona dotycząca Adama i Ewy. Ewa zgrzeszyła z szatanem, który ukradł ją Adamowi. Moon był trzecim Adamem i jego zadaniem było oczyścić krew (czego nie uczynił Jezus) poprzez seks. Moon miał oczyścić krew współżyjąc z sześcioma kobietami (Maryjami) . Z każdą z nich miał współżyć 3 razy . Miało to symbolizować Tworzenie, Wzrost, Doskonałość. Niektóre z tych kobiet były mężatkami, stąd procesy o bigamię.

 

Taka to "boska zasada"

Słowa Moona o kobiecie

5 maj 1996 Centrum szkoleniowe Belweder. tł z ang. Peter Kim

Z ang. moje

Droga prawdziwej miłości

Aby mieć stosunki z twoim mężem musisz być w stanie małżeńskim. Kobiety, które odmawiają wzięcia ślubu zostaną skazane na śmierć. Gdybyś miał przeżyć, wszechświat wyeliminowałby cię. To jest prawda. Widzimy wyraźnie, że po nauczaniu Ojca czy znajdziemy prawdziwą kobietę w amerykańskim świeckim świecie? Nie! Czy jest tu choć jedna kobieta, która spełnia te kryteria? Czy kobieta o wąskich biodrach jest w stanie urodzić wiele dzieci? Czy może Amerykanki wolą wąskie biodra a nie szerokie? Bo to lepiej wygląda? Kobiety wolą mieć szczupłe ciało aniżeli dobrze rozwinięte. Jeśli kobieta ma wąskie biodra to powinna mieć i małe piersi. Zazwyczaj jest odwrotnie , gdy kobieta ma wąskie biodra to ma wówczas duży biust. To oznacza nierównowagę. Ostatecznie wszystko co doprowadza do zachwiania równowagi będzie wyeliminowane przez wszechświata (Universum).

Moon często wypowiadał się na temat anatomii kobiety. Jego stosunek do kobiet był negatywny. Największą grzesznicą była oczywiście Ewa, która nie dość że zgrzeszyła z szatanem to nakłoniła Adama do współżycia, w wyniku którego na świat przyszły grzeszne dzieci. W swoich przemówieniach wygłaszał różne  bzdury dyskredytujące i poniżające kobietę. Uważał, że na przykład kobieta nie może skorzystać z toalety przed mężem a jeśli już musi to powinna to zrobić przy nim a potem posprzątać po sobie. Oczywiście mąż nie powinien jej w tym pomagać.

Przyczyną niechęci Moona wobec kobiet może być z jednej strony negatywny stosunek jego matki do misji jaką miał rzekomo wypełniać jej syn oraz skłonność Moona do zdradzania własnych żon. Oczywiście za skłonność tą obwiniał zawsze kobiety.

Naprawdę bardzo trudno mi teraz zrozumieć w jaki sposób mogłam usprawiedliwiać te wszystkie  głupie uwagi Moona o kobietach, których nam nie szczędził. Jedno jest pewne, tak działa racjonalizacja.

© 2018 by rosemary

 • Facebook - Grey Circle
 • LinkedIn - Grey Circle
 • Google+ - Grey Circle
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now